11 Şubat 2010 Perşembe

wireless şifre kırma programı indir

Herkes Wireless ağları kullanmaya başlayınca son zamanlarda acaba bu ağlara nasıl sızarız, hackleriz veya izinsiz gireriz gibi düşünceler çoğalmaya başladı.Şimdi sizlere göstereceklerimiz kesinlikle bir wireless ağa girmeniz için değil bir kişisel ağınızı nasıl güçlendireceğinizi göstermek ve neden güçlendirmeniz gerektiğini vurgulamak içindir.
wireless şifre kırma programı indir, wireless şifre kırma, wireless hack, kablosuz ağlara girme, wireless şifresi kırma, wireless şifre değiştirme, wireless şifre çözücü, wireless hack, wireless şifre kırıcı indir full, indir, full,
     Yazılımcılar tarafından geliştirilen back track isimli program kişisel ağlara girmenin nasıl olduğunu gösteriyor. Bu da sizlerin ağlarınızı kuvvetlendirmeniz için önemli bir ipucu olacaktır. Bu tür bilgilere sahip olmanız sizin başka bir kişisel ağa sızmanızı öğretmek için değildir.
      Bir bilgi eğer olumlu bir yarar için kullanılıyorsa bilgidir.
BackTrack1, wireless hack, kablosuz ağlara girme, wireless şifresi kırma, wireless şifre değiştirme, wireless şifre çözücü, wireless hack, wireless şifre kırıcı indir full, indir, full,wireless hack, kablosuz ağlara girme, wireless şifresi kırma, wireless şifre değiştirme, wireless şifre çözücü, wireless hack, wireless şifre kırıcı indir full, indir, full,
Videolar Youtube kökenli olduğu için izlemekte zorluk çekebilirsiniz. Google Public DNS ile kolayca videoları görüntüleyebilirsiniz.
kaynak

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Bu yazıyı anında silmemeniz halinde hakkınızda yasal işlem başlatılacak olup tazminat davası açılacaktır. Yazımı kopyalarken 3y1d.com kaynağını göstermemişsiniz. Yazının kopyalandığı avukatlar tarafından onaylanmış ve deliller kaydedilmiştir. 09.03.2010 tarihine kadar yazıyı silmezseniz dava açılacaktır. Bilginize.

Adsız dedi ki...

"videoları görüntüleyebilirsiniz.
kaynak"

kaynak linki eklenmemişmi sizce ?